Historie firmy

1991

Společnost RADECO založili v listopadu roku 1991 bratři Alexej a Oldřich Šulákovi. Původní zaměření firmy bylo na zpracování a obrábění technických materiálů. První zakázky byly kovoobráběčské práce zprostředkovávané společníkem Alexejem Šulákem v místě svého trvalého bydliště, ve Spolkové republice Německo.

1992

history_01Zahájení stavby provozovny a sídla firmy v Moravanech u Brna. Ing. Oldřich Šulák odjíždí na stáž za svým bratrem do SRN, kde se seznamuje s výstavbou koupelen suchou montovanou technologií. Tato progresivní technologie se používá v SRN již od šedesátých let a je vhodná pro výměnu umakartových bytových jader v panelových domech, výstavbu a modernizaci hotelů, penzionů apod. Tyto koupelny jsou složeny z jednotlivých dílců, které jsou vyráběny v dílně a montovány na požadovaném místě. Doba montáže je do pěti dnů.

1993

Přistupuje nový společník Ivo Kabelka a rozšiřuje se předmět podnikání o silniční motorovou dopravu.
Dokončena provozovna a zahájení výroby montovaných koupelen.

1994–1995

V těchto letech dochází k výraznému rozvoji firmy, zejména ve výrobě a montáži koupelen, jejichž počet do konce roku 1995 překročil první stovku a stala se nosným předmětem činnosti firmy.
Činnost firmy se rozšířila o úklidové práce a údržbu zeleně a počet zaměstnanců firmy se zvýšil na 12.

1996–1997

history_02Ing. Karel Neuschl koupil podíl ve společnosti od Ivo Kabelky. Modernizace koupelen se rozšířila o technologii přesného zdění z tvárnic YTONG. Stálý tlak našich zákazníků, kteří požadovali provádění a odpovědnost za veškeré práce při modernizaci interiérů bytů od jedné firmy nás donutil k tomu, že jsme rozšířili stavební činnost na komplexní modernizace celých bytů na klíč.

1998–2001

Aby každý zájemce získal inspiraci a udělal si lepší představu co vše lze třeba i v panelovém domě realizovat, otevřeli jsme v r. 1998 malou vzorkovnu.

history_03Je zde vystaveno nejen koupelnové vybavení a doplňky, ale i jedno z možných řešení koupelny a WC v panelovém bytě i se zavěšenou kuchyňskou linkou. Rozšířili jsme i skladové prostory pronájmem sousední budovy.

Firma se vybavila moderní počítačovou technikou na které se zpracovává i projektová dokumentace s možností několika barevných pohledů do budoucí koupelny.

Pracovní kolektiv se po odchodu zaměstnanců, kteří nesplňovali nároky na kvalitu odváděné práce stabilizoval na počtu 16 pracovníků v hlavním pracovním poměru, kteří splňují vysoké nároky zákazníků na kvalitu provedené práce.

2002–2006

history_04Naší vizí do příštích let je stabilizace firmy specializované zejména na modernizaci koupelen a celých bytů na klíč, která bude i nadále patřit k nejlepším v brněnském regionu.

Chceme jít cestou maximálního uspokojování přání našich zákazníků, rozšiřováním poskytovaných služeb, zvyšováním odborných znalostí a zručnosti pracovníků, používáním kvalitních moderních nástrojů, nářadí a technologií.

2007–2008

Vize se staly skutečností a firma se dále rozšiřuje. Ing. Karel Neuschl odchází do důchodu, podíl ve firmě přebírá Ing. Oldřich Šulák ml. Po odkoupení přiléhající stodoly a její následné rekonstrukce vzniká úplně nová dvoupatrová vzorkovna, která přiléhá ke stávající provozovně. Tato budova je kompletně zmodernizována vlastními silami a po kolaudaci v září 2008 i zprovozněna a nadále vylepšována.

2009–nyní

Začátek nové éry firmy, nové zázemí s profesionálním přístupem a doslova familiérním jednáním.