O společnosti

Koupelnu či modernizaci bytu lze realizovat svépomocí, najímáním po jednotlivých profesích nebo

ZADÁNÍM SPECIALIZOVANÉ FIRMĚ
ZÁRUKA 5 LET

RADECO je takovou specializovanou firmou, která provádí modernizace koupelen a celých bytů na klíč. To znamená od zaměření, grafického návrhu, vypracování projektu, případného vyřízení stavebního povolení, veškerých bouracích prací včetně likvidace odpadu, vlastních stavebních prací, pokládku všech typů podlah, výměny parapetů, řezání panelů nosných i nenosných, práce malířské, natěračské, topenářské, plynařské, elektrikářské, včetně dodávek veškerého stavebního materiálu, sanitárního vybavení, koupelnových doplňků a ve spolupráci s výrobními firmami i kuchyňské linky a obložkové zárubně včetně dveří.

Naší snahou je již při prvním kontaktu se zákazníkem zjistit, jakou má představu, kolik osob bude v bytě bydlet, jaké mají zvyklosti, jaké má nároky na kvalitu vybavení, jaké má nejraději barevné odstíny, co všechno by modernizace koupelny či bytu měla obsahovat, od čehož se pak samozřejmě odvíjí i výběr materiálu a rozsah prací. Na dodaný materiál a ostatní výrobky, včetně stavebních prací, poskytuje firma záruční dobu i pozáruční servis.

GARANCE

Na dodaný materiál a ostatní výrobky, včetně stavebních prací, poskytuje firma záruční dobu i pozáruční servis

MOTTO

„Zákazník je člověk, který nám přináší svá přání. Je na nás, abychom je vyplnili k jeho prospěchu a spokojenosti“

HISTORIE

Pokud by vás zajímalo něco více o historii a vývoji naší firmy, pak pro více informací klikněte zde

Postup provedení rekonstrukce koupelny

Na základě těchto informací se navrhne několik variant dispozičního řešení a předběžná cenová nabídka sloužící k domácí poradě. Poté následuje již definitivní projekt a další podklady pro případné vyřízení stavebního povolení či ohlášení, konečná cenová nabídka s rozsahem prací a podpis smlouvy o dílo s termínem zahájení a ukončení prací. Po dokončení modernizace následuje předání díla, veškeré závěrečné dokumentace a podpis předávacího protokolu.

 • Návrh bytového architekta
 • Zpracování 3D grafického návrhu
 • Zpracování projektové dokumentace
 • Obklad velkoformátovými obklady až 3x1 m
 • Bourací práce včetně likvidace odpadu
 • Stavební práce včetně dodávky materiálu
 • Pokládka všech typů podlah
 • Řezání panelů a betonových bloků
 • Malířské a natěračské práce
 • Topenářské, plynařské a elektrikářské práce
 • Dodávka kompletního sanitárního vybavení
 • Zajistíme dodání a montáž kuchyňských linek

NAŠI LIDÉ VÍ, JAK NA TO

Náš personál se účastní každý rok několika kvalifikačních školení, kde se seznamuje s novými trendy v oblasti stavebních chemií a dodržování předepsaných technologických postupů, s novými obkladovými materiály, s novinkami v oblasti kompletního sanitárního vybavení, armatur, koupelnových nábytků a doplňků.

Výběr veškerého materiálu a vybavení je velmi široký. Každý zákazník si může vybrat ze sortimentu všech tuzemských i zahraničních výrobců či distributorů působících na našem trhu. Seznam našich dodavatelů, se kterými spolupracujeme, můžete nalézt zde. Naše vize je neustálé zlepšování v oblasti modernizace koupelen a bytů. Chceme jít cestou maximálního uspokojení přání našich zákazníků, rozšiřováním poskytovaných služeb, zvyšováním odborných znalostí a zručnosti pracovníků, používáním moderních nástrojů, nářadí a technologií
Hlavním předmětem naší činnosti je výstavba a modernizace interiérů bytů a koupelen. Ukázky našich prací, které za celou naši historii působení čítají stovky rekonstrukcí a modernizací, můžete nalézt v referencích. Mezi další naše činnosti patří úklidové práce a údržba zeleně. V roce 1998 jsme otevřeli malou vzorkovnu, kde může každý zájemce získat inspiraci a udělat si lepší představu o tom, co vše lze třeba i v panelovém domě realizovat. Je zde vystaveno nejen koupelnové vybavení a doplňky, ale i jedno z možných řešení koupelny a WC v panelovém bytě.

Společnost Radeco s.r.o. je držitelem následujících certifikátů